WWE Main Event 2014. július 22.

ME_095_Photo_02Az eheti MainEvent a Florida állambeli Orlando városból jelentkezik. Az első mérkőzéshez máris érkezik Mr. Money in the Bank. Mielőtt ellenfele is érkezne, visszatekintünk a RAW-ban történtekre, ahol Dean többször is Seth-re támadt.

Seth Rollins vs Fandango
Nem volt túl izgalmas és látványos harc, az ex-Shieldes hamar elintézte ellenfelét, majd a bíró kezéből szinte kitépte szerződését.

A mérkőzést követően ismét a hétfői események kerülnek középpontba: Triple H a Paul Heyman által ajánlott Brock Lesnart jelöli meg a WWE WHC első számú kihívójának. A manager elmondta, ügyfele úgy fogja legyőzni a SummerSlam-en John Cenat, ahogy a WrestleMania-n legyőzte Undertaker legyőzhetetlennek hitt szériáját.

A Did you know? rovatból megtudjuk, hogy a Battleground volt múlt vasárnap a legnézettebb TV show, megverte a CBS, ESPN, MTV, ABC, TNT és HBO csatornák műsorait!

Jay Uso (w/Jimmy Uso) vs Ryback (w/Curtis Axel)
Kissé hosszadalmas mérkőzés volt, ahol a Tag Team bajnok jól szerepelt, viszont a küzdelmet elveszítette, mikor megzavarták a szorítón kívül elszabadult indulatok.

A Backstage-ben Renee vendégei Heath Slater és Titus O’neil. A riporternő az új tag-ről kérdezi őket. A kiégett zenész örvendezve számol be csapatukról, a Slater Gator-ről, ám társa kissé
sértődötten otthagyta, megjegyezvén Slaternek: te csak ülj le, fogd be és tedd amit mondok!

Slater Gater vs Big E & Kofi Kingston (w/Xavier Woods)
Heath és Titus között nagy volt a feszültség, így képtelenek voltak együttműködni. Kofi és Big E nyerte meg a mérkőzést Xavier „navigálásával”.

A vasárnapi PPV-re tekintünk vissza, az orosz – amerikai nem barátságos mérkőzésre. Az élő képeken Renee készít riportot Jack-kel és managerével. Ms. Young megkérdezi, mit is várhatunk a
mai visszavágón? Természetesen a válaszok reménykeltőek voltak, miközben az Orosz Föderációt Colter lehordta a földig – érthető módon.
A szünet utáni riportban a Slater Gator volt a vendég. Titus faképnél hagyta társát ismét, de Heath szerint ez csak színjáték, hisz a Slater Gator a WWE nagy lehetősége. Ehhez a véleményhez
betegesen ragaszkodott.
A RAW-ba tekintünk, mikor Stephany McMahon-t letartóztatják, hisz Brie feljelentette.

Rusev (w/Lana) vs Jack Swagger (w/Zeb Colter)
A mérkőzés méltán lehetett főmeccs. Hosszú és látványos volt. Az orosz (bolgár) zászlóval próbált meg előnyhöz jutni a végén, így a bíró diszkvalifikálta. A harc még nem ért véget, ismét zászlóval rontott volna Rusev az igaz amerikainak, ám Zeb kicsavarta a kezéből, majd Jack lerúgta Alexandert.

Az eheti ME az amerikaiak ünneplésével ért véget, viszont ez a meccs – vagy nevezhetjük háborúnak – még nincs lejátszva…

Fekete István

Reklámok

11 comments on “WWE Main Event 2014. július 22.

1. szerintem úgy lenne a jó ha már manapság azok is kapnának meccset akik nem olyan jók . itt van például heath Slater ő nem olyan jó pankrátor de szerintem megérdemelne egy cím mérkőzést . figyeltem is , hogy a legutobbi battle royalban sokáig bent maradt pedig általában hamar kiesik . azzal egyet értek , hogy értelmetlen a 2 perces díva meccs de legalább izgalmassá csinálnák . egy idő után mindenki elveszti az övét . aj lee sokáig bajnok volt megjelent paige ő a bajnok . paige már elszállt magától abban az alatt a 3 hónap alatt visszajött aj és újra bajnok . a dívákhoz visszatérve értem már miért nincs sok meccsük . azért kicsit idegesítő azt én is bevallom , hogy ott verik egymást fejét a ringhez és a másik véletlenül tök bénán nyer . ennek 100 % , hogy nincs értelme . de ha érdekes lenne és nem 2 -3 perces meccs az már kicsit jobb is lenne . én jobban szerettem amikor az igazgató még mr mcmahon volt . erre jön a hisztis lánya és a férje . a régi triple jobb volt mikor visszatért megverni Brock Lesnart . Az is igaz , hogy már mr mcmahon öreg és vissza vonult . így hát persze amúgy kire hagyta volna a céget biztos nem a szomszédra . a superstárokról annyit , hogy vegyük éppen Bray Wyattat nem akartam igazán rla írni mert a negatívot írok róla mindig engem kritizáltok . De elismerem , hogy tényleg jó pankrátor és megtesz mindnet a siker érdekében . egyépként jól alakítja a szerepét . amikor megnéztem , hogy hány éves szimplán eldöntöttem , hogy én ezt nem hiszem el . nem hiszem el ez a pasi csak 35 éves ? :O de inkább csak a szakálla öregíti . az arca szép de a szakál . amúgy az öccse engem nagyon irritál aaz a vigyor amit minden meccset csinál . nekem nem jön be de valakinek meg igen . john cena és Bray wyatt is akármilyen lehet igazán . lehet , hogy John Cen a egy egóista hisztis bhuzi és az is lehet , hogy Bray Wyatt meg egy okos kedves jólelkű ember . vegyük Triple -et és Stephanyt is . ők szerintem a való éledben kedves emberek csak a szerepük miatt ilyenek . na mindegy nagyon várom már a következő wwe rendezvényt hátha brock elveszi Jhon övét neki is itt lenne a jövő most .

Bocsánat a helyes írásért de levannak kopva a billentyűröl a betűk csak valamennyire megjegyeztem hol vannak . 🙂

Kedvelés

2. Szégyen amit Ryabckkel csináltak,elvileg azért kapott heel turnt hogy bajnok legyen erre tessék.
    A végén faceként is el volt nyomva,de legalább akkor minden meccset megnyert.
    Most meg vért izzad uso ellen akit csak annak a béna axel segítségével ütött ki.
    Csak így tovább WWE nyomjatok el egy ilyen tehetséget mert ez a legjobb az üzletnek.

Kedvelés

3. végül is nem azt mondtam , hogy rossz volt az adás de ha én csináltam volna én izgalmasabbat csináltam volna meg általában több meccset is . nagyon elhanyagolják a dívákat , akkor miért vannak felvéve ha valamikor meccsük sincs . itt van például Cameron régebben mindig kikapott erre jön ez az új stílus és Naomi -val jóba voltak nagyon most meg meccsük is volt . szerintem amúgy a való életben jóban vannak mert ez csak ez szerep. ha én lennék a szerkesztő tennék bele Battle Royalt valami és még valami cím mérkőzést . ha mondjuk egy rendezvény lenne az biztos , hogy kiesős meccset tennék bele mert nekem az a kedvencem. én kíváncsi vagyok a véleményetekre nem mindenkinek ugyanaz a válasza de én így képzeltem el és az a legjobb amúgy az egészben , hogy senki sem másol senkit mindenkinek egyedi az elképzelése általában :))

Kedvelés

• a diva mecsek a legjobbak mindig azokat nézem rengeteg diva kilépett a mostani divák semmit nem tudnak mondjuk annak örültem mikor paige elvette ajtöl az övet erre viszaszerzi a mostani divák gyengék ott volt beth phoenix kharma kelly kelly melina pl ök fél perc alatt legyöztékvoln ajt

Kedvelés

4. nem volt sok értelme ennek az adásnak . semmi díva meccs . ráudásul öszvisz 4 meccs ? én legalább a duplályát csináltam volna . 10/5 de csak jószívű vagyok 🙂

Kedvelés

• Paige,
      Szerintem sem a legjobb adás, viszont nem a műsor szerkesztője vagyok, hanem az összefoglalójé. Egyébként én is jobban örülnék magasabb színvonalú adásnak. A több díva mérkőzés is jó ötlet lenne, de a meccsek legyenek izgalmasak is, ne két percesek, ahogy Takersking is véleményezte.
      Üdvök: CM Pityesz 🙂

Kedvelés

• de ez a Main event 52 perces volt és általában 40-45 perces szokott lenni. Viszont tényleg a dívák nagyon le vannak szarva