Brock Lesnar heti adáson fog meccselni a közeljövőben

brock_lesnar_2016__suplex_city__hd_wallpaper_by_deevvk-d9w95vu

A tények ismeretében ez egyáltalán nem lenne meglepő.

Brock Lesnar egyetlen kivétellel minden RAW-n jelen lesz, egészen a WrestleMania utánig. Ennek megfelelően lehet ráció a CageSide legfrissebb jelentésében, ami arra irányul, hogy a Fenevadnak mérkőzése lesz valamelyik RAW-n a közeljövőben.

Lesnar legutóbb 2002. július 22-én vívott mérkőzést ilyen környezetben, amikor is Tommy Dreamer-t győzte le egy Singapore Cane csatában. 2015-ben a világbajnoki cím elvesztése után ugyan belengettek egy Rollins elleni visszavágót a RAW after WM-re, de akkor abból nem lett több, mint pusztítás.

Reklámok

Brock Lesnar heti adáson fog meccselni a közeljövőben” bejegyzéshez ozzászólás

1. Raw nézettségének növelésére indított parasztvakítás. Még a PPV-ken is csak a szükséges minimumot hajlandó adni, nem valószínű, hogy akár egy 5-15 perces Raw meccset bevállalna.

A tippem, hogy a meccs el sem indul, és lesz valami irdatlan kamu, 2 perces backstage fight vagy lesz egy “meccse”, Titus, R-Truth vagy hasonló feketeöves jobber ellen. Utóbbi természetesen max 2 perc, 2 suplex, F5, majd dühösen fújtatva kivonul. A jobberben lehet tévedek, hiszen ellene mindenkinek kötelező jobbolni, lehet jobb nevű ellenfél is, de a meccs lefutása nem változik.